Lubisz rowery, świeże powietrze i orzeźwiający smak Lemoniady? A może po prostu chcesz zainwestować w dobry biznes?

Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Dołącz do Systemu Fresh Bike i prowadź własny lemoniadowy interes w swojej okolicy.

System Fresh Bike rozwija się dzięki metodzie franczyzowej, tj. udzielaniu przez Fresh Bike Sp. z o.o. licencji na prowadzenie mobilnych punktów sprzedaży osobom fizycznym i prawnym na danych obszarze.

 

 

Sprawdzony model biznesowy

To się sprawdza! Dopracowaliśmy każdy szczegół i jesteśmy gotowi serwować globalne orzeźwienie. Mamy recepturę na sukces, a innowacyjne pojazdy Fresh Bike to niewątpliwie atrakcyjny pomysł na biznes! Pozyskane z rynku doświadczenia pozwalają na profesjonalne wsparcie przyszłych franczyzobiorców. Fresh Bike Lemoniada to sprawdzony model biznesowy, który działa w wielu miejscach w Europie. Jesteśmy już obecni w Polsce i Holandii. Aktywnie wchodzimy na rynek Czeski i Niemiecki.

Franczyza Fresh Bike Lemoniada charakteryzuje się unikatowym konceptem na rynku i niskim kosztem inwestycji. Nie pobieramy stałych opłat franczyzowych, a opłaty uzależnione są od przychodu franczyzobiorcy. Wypracowane warianty współpracy dają realną szansę zarówno młodym, początkującym oraz doświadczonym przedsiębiorcom.   

1.Wariant SOLO  – samozatrudnienie, franczyzobiorca samodzielnie obsługuje własny rower i prowadzi sprzedaż lemoniady. Wariant sprawdza się głównie w małych i/lub sezonowych miejscowościach. Charakteryzuje się niskim poziomem kosztów i bezpośrednim zyskiem dla franczyzobiorcy!

2.Wariant FLOTA – organizacja, w której franczyzobiorca posiada flotę pojazdów i skupia się na zarządzaniu organizacją. Doskonały wariant dla dużych miast z potencjałem na kilka/ kilkanaście pojazdów. Charakteryzuje się optymalizacją kosztów i wyższym zyskiem.

Nowatorski koncept w dynamicznie rozwijającym się segmencie branży gastronomicznej

Trafiliśmy w niszę! Fresh Bike doskonale wpasowuje się w aktualne trendy rynkowe, co widać na przykładzie rosnącej popularności „street food’u”, „eko-trendów”. Nasz zaawansowany technologicznie pojazd oferujący świeże napoje jest jedyny w swoim rodzaju i stanowi wyjątek w segmencie mobilnej gastronomi w branży gastronomicznej. Wyróżnia się zarówno designem, jak ofertą produktów i łatwością kontroli pracy mobilnych punktów sprzedaży.

Fresh Bike Lemoniada to unikalny koncept, który doskonale wypełnia niszę na rynku napojów zarówno chłodzących i rozgrzewających. Oferta naturalnych i świeżych lemoniad bardzo dobrze przyjęła się na rynku konsumenckim. Napoje są świeże, zdrowe i smaczne dlatego stanowią doskonałą alternatywę dla innych napojów dostępnych już na rynku.

Niepowtarzalne pojazdy Fresh Bike

Zbudowaliśmy pojazdy inne niż wszystkie! Pojazdy są całkowicie mobilne i „samowystarczalne”. Mogą sprawnie poruszać się po skwerach, parkach, ulicach i drogach rowerowych. Pojazd wyposażony w napęd elektryczny może swobodnie pokonywać wzniesienia i przemierzyć odcinek nawet do 20 km! Ich mobilność umożliwia kierowcy szybką i sprawną zmianę lokalizacji co znacznie zwiększa możliwości handlowe. Pojazdy mogą pracować w różnych warunkach: na otwartej przestrzeni w dzień i w nocy oraz wewnątrz pomieszczeń (eventy, centra handlowe itp.). 

Pojazdy są zaawansowane technologicznie i wykonane z najwyższej jakości komponentów. 

Nie generują zanieczyszczeń, są niezależne i doskonale zaprojektowane do pracy przez cały dzień. Do zasilania urządzeń elektrycznych wykorzystują energie słoneczną. Charakteryzują się wysoką ergonomią i sprawdzonymi rozwiązaniami. Przewidzieliśmy również prostotę w serwisowaniu (PLUG & PLAY), która daje możliwość błyskawicznej wymiany części w przypadku awarii. Wyjątkowy design Fresh Bike’a sprawia, że rower często staje się atrakcją turystyczną!

Wśród wielu atutów, najważniejszymi są unikalny design, dopracowane rozwiązania, wysoka ergonomia i wydajność urządzenia, łatwość kontroli pracy i możliwość zmian lokalizacji.

Wyłączność terytorialna

W systemie Fresh Bike Lemoniada prowadzisz swój biznes bezpiecznie. Gwarantujemy wyłączność terytorialną na danym obszarze każdego franczyzobiorcy i skutecznie eliminujemy auto-konkurencje w systemie. Wszystkie pojazdy posiadają moduł GPS, dzięki któremu franczyzobiorcy mogą śledzić aktualną pozycje swoich pojazdów. Wyłączność terytorialna jest ustalana indywidualnie i zależna od wielkość floty pojazdów oraz potencjału rynku.

Aplikacji Managera - SafeBIKE - łatwość kontroli biznesu!

Biznes w komórce! Wszystkie pojazdy Fresh Bike wyposażone są w moduł GPS i GPRS. Dzięki temu SafeBIKE software umożliwia zdalną kontrolę nad poszczególnymi pojazdami, a także nad całą flotą. Aplikacja pozwala na sprawdzenie lokalizacji pojazdów, poziomu sprzedaży i parametrów technicznych w czasie rzeczywistym. Zamontowana kamera umożliwia zdalny monitoring i kontrolę pracy.

Chcesz wiedzieć więcej? Posłuchaj i poczytaj opinii naszych Franczyzobiorców, zobacz film i sprawdź ofertę!

 

Poczytaj      Posłuchaj      Oglądaj      Opis systemu      Oferta 2017

 

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj. Twórz z nami historię lemoniady.

Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do Systemu Fresh Bike.

Czekamy na Ciebie!

 

 

Zobacz również: Obsługa imprez, Praca.