ROK 2012, ZIMA. IDEA

Młody, szalony konstruktor Marcin, nakreśla wizję nietypowego pojazdu – roweru do produkcji lemoniady! Czy jest możliwa „mobilna sprzedaż ekologicznych, w 100% naturalnych produktów z pojazdów, które do tego nie będą generowały żadnych zanieczyszczeń” ?..Zobaczymy.

ROK 2013, WIOSNA. GARAŻ

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy w garażowym laboratorium Marcin zbudował pierwszą wersję pojazdu i nadał mu imię „Fresh Bike”. „Ufff… udało się, w końcu stał się rzeczywistością!” Przejazdy pojazdu wywołały uśmiech i wielkie zaciekawienie mijanych osób. Pierwsze Lemoniady Marcin sprzedał na festiwalu Design Days 06 w 2013 r. Smakowało wszystkim!

ROK 2013, LATO. START-UP

W roku 2013, już w kilkuosobowym zespole zapaleńców Marcin rozpoczął pilotażową sprzedaż lemoniady w miejscowościach nadmorskich. Pilotaż wypadł świetnie! Klienci często pytali, czy i kiedy podobny pojazd pojawi się w ich rodzinnym mieście. Wśród przypadkowych smakoszy lemoniady był też Jacek, który zachwycił się technicznym wykonaniem pojazdu i całą ideą. Jako doświadczony przedsiębiorca i inwestor pomógł dopracować model biznesowy i objął stanowisko prezesa spółki. W konsekwencji, trafiony pomysł był impulsem do produkcji pojazdów i powstania systemu franczyzowego sprzedaży lemoniady w Polsce. Spółka „Fresh Bike”, wyprodukowała pierwsze pojazdy w wersji 2.0.

ROK 2014- DO DZISIAJ. ROZWÓJ

Wszystkie pojazdy rozpoczęły aktywną sprzedaż lemoniady od czerwca 2014 roku w kilku miastach Polski. W marcu 2015 roku, Fresh Bike został zaprezentowany na międzynarodowych targach franczyzy w Paryżu, gdzie cieszył się dużym zainteresowaniem. W efekcie firma pozyskała do swojej bazy potencjalnych klientów, ale najpierw trzeba było nieco udoskonalić pojazd.

Następcy pierwszego Fresh Bike’a serwują lemoniady w wielu miejscach. Powstały nowe, wydajne, niezależne, wersje pojazdu, także do sprzedaży CIEPŁEJ LEMONIADY na jesień i zimę! Nowi Partnerzy będą działać w nowych lokalizacjach już tym sezonie.

JUTRO

Agencja „CNM” informuje… Eko-pojazdy „FRESH BIKE” które dotychczas były obecne tylko w Europie, pojawiły się także na innych kontynentach. Czy to już prawdziwa inwazja FRESH BIKE-ów… ?

 

Be Fresh!